0546 603 25 16

Sosyal Medyada Biz}

Samsunda çilingir

Samsunda çilingir

Samsunda çilingir

 Samsun çilingir kapı açılır oto çilingir  hizmeti verilir.
canik çilingir canik her mallesine çilingir hizmeti.
atakum çilingir Yedek anahtar çekilir Yedek  kumanda yapılır
ilkadım çilingir oto çilingir hizmeti Samsun çilingir tarafından 7/24 Saat  Verilmektedir.
Otomobilinizin Arızalı kontak anahtar tamirini yapıyoruz. Müşterilerimiz bize ulaştıkları taktirde mobil servisimizle adrese ulaşıyor ve aracın kontağına müdahale ediyoruz.
Bu durumda aracın kontağına müdahale edebilir ve sıkıntıyı giderebiliriz. Olmadık zamanlarda gerçekleşen kontak arızalası insanı canından bezdirebilir. 
Çünkü bütün planları altüst eder ve aracınızı kullanamadığınız için sinir olursunuz. İşte bu ve bunun gibi durumlarda samsun anahtar ile irtibat kurmanız halinde sizlere yardımcı olabiliriz.
Samsun Anahtar oto anahtarı üzerine yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimiyle Samsun her bölgesine hizmet veriyor.
Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır. 
Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir, Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler.
Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir, Bunun önüne geçmek için son oniki yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir.
Bu cip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.
Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir, Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
  Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır.
Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir.
Bu mücadele son hızla devam etmektedir, Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.
Kontak arızası,kontak tamiri,anahtarım arabada kaldı,anahtar kontağı çevirmiyor,anahtar kontakta dönmüyor,anahtar kontaktan çıkmıyor,anahtar kontakta sıkıştı,oto anahtar,oto anahtarı,oto anahtarcı,oto çilingir,samsun cilingir,samsunda çilingir,anahtarcı

28 Nisan 2018
833 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN